Jak sbalit kluka


Chceš aby kluk, který se ti líbí, byl do tebe absolutně zblázněný? Tak jak jsi ty do něho? Můžeš určitě udělat ty nejlepší kroky k tomu, aby jeho city se rozvinuly správným směrem, tak jak to chceš ty. Zde je několik užitečných rad, jak sbalit chlapa, ale zárověň zůstat sama sebou.

1. Měj se ráda

Nikdo jiný není tak úžasný, jako jsi ty sama. Ale musíš si to uvědomit. Jsi úžasná. Pracuj na svém sebevědomí, pokud se ti ho nedostává. Neznamená to, že budeš hlučná, arogantní nebo příliš ukecaná. Znamená to, že budeš taková, jaká se cítíš nejspokojenější a jaká opravdu jsi. Můžeš být tajemná, sladká i pokorná zároveň. Ale buď připravená vykročit ze své ulity. Muži mají rádi sebevědomé, zajímavé ženy, které mají svůj život pod kontrolou a ví, co chtějí. Muži, kteří mají rádi nesebevědomé dívky sami postrádají sebevědomí a mají sklony ovládat jiné životy. A kdo chce být s mužem, který neustále dívku ponižuje aby se cítila špatně nebo ji pořád říkal, co má a co nemá dělat? To není zdravý vztah a ty si zasloužíš mnohem víc.

2. Dej nenápadně najevo, že jsi k dispozici

Třeba na facebooku, nastav, že js single. Pokud ho nemáš mezi přáteli, pozvi ho. Pokud se na to necítíš, není to nutné. Třeba později, pozve on tebe. Nikdy nežádej nikoho druhého, aby ho pozval za tebe na rande. Ačkoliv můžeš mít pocit, že někdo důvěryhodný by mohl pomoct.

3. Získej jeho pozornost

Pokud neví, že existuješ, nemůže o tobě uvažovat. Pokud jsi doteď neupoutala jeho pozornost, snaž se, aby si tě všiml. Nenápadně zaflirtuj, aby si všiml, že ti není lhostejný. Většina kluků se bojí udělat první krok, protože mají strach, že budou odmítnuti. Řekni "ahoj" nebo kývni. Když ti to oplatí, víš, že si tě všimnul. Začni konverzovat, představ se a zajímej se o něj. Co má rád, odkud pochází,kde by chtěl jet. Řekni mu něco o sobě. Ačkoliv někteří kluci neradi mluví, je nemožné, aby si tě všiml bez krátké konverzace s ním. Aniž by ses přetvařovala, zkus vypadat co nejlépe, když si v jeho blízkosti. Sice ne všichni kluci se snaží sbalit holky, které jsou jen hezké, ale pokud budeš vypadat dobře, určitě uděláš mnohem větší dojem. Nalič se, usměj se. Stačí nenápadně - řasenku a lesk nebo balzám na rty a pokud je třeba - vytrhat si obočí. Důležitá je i pravidelná hygiena, čistit si zuby, být voňavá, ale nepřehánět to, aby jsi šla cítit už od zastávky. Všeho s mírou.

4. Ukaž svůj smysl pro humor

Kluci mají rádi holky se smyslem pro humor. Neznamená to chichotat se na celé kolo a smát se každé blbosti. Ukaž svůj osobitý smysl pro humor. Někdo je vtipný a sarkastický, někdo umí vyprávět vtipné historky, někdo si umí udělat srandu ze sebe. Taky je hezké, když se umíte zasmát spolu a líbí se ti jeho smysl pro humor a směješ se jeho vtipům.

5. Neboj se být jeho kamarádka

Když budete nějakou dobu kamarádi, lépe poznáte jeden druhého. Jaké máte zvyky a to bez rozpaků. Mluv s ním, jako s kterýmkoliv jiným kamarádem. Jen si dej pozor, aby ses nedostala jako kamarádka příliš mimo všechno flirtování a romantiku. Pak se vztah stane moc platonickým. Potom bude těžké získat zpět jiskru. Trochu zaflirtuj. Bude to jen pro dobro vašeho vztahu.

6. Dělejte věci společně

Jestli rád jedzí na bruslích, požádej ho aby tě vzal s sebou a naučil tě bruslit. Zajímej se, jak se k bruslení dostal. Zajímej se dál, co máte společného. A navíc odhaluj mu svůj svět. Co tebe baví. Třeba máte rádi stejnou hudbu. Pokud je vášnivý fotbalista, choď na zápasy a fandi mu.

7. Buď trpělivá

Vše chce svůj čas. Hlavně na nej netlač, to by mohlo vše zničit. Dej mu dostatek prostoru a nebuď fanatik. Kluci jsou od přírody dobyvatelé a sami chtějí mít pocit, že tě sbalili. Proto, udělej první krok, aby si tě všiml, ale pak čekej na něj. Pokud bude třeba udělej i druhý, ale další krok už by měl udělat on. Jednou ty, jednou on. Je taky možné, že není připravený na dlouhodobý vztah. Ale mysli na to, že není jediná ryba v moři. A je taky možné, že to není ten pravý. Pokud se nechytne tento, příště se chytí třeba ten pravý. Ber to tak, že on se ti líbí, ale to automaticky neznamená, že ty se musíš líbit mu. Třeba ty se líbíš jinému klukovi, ale i když ten dělá vše správně, stejně tě nezaujme. Stejně to tak může být ve vašem případě a to znamená, že ten pravý čeká jinde. Buď svá, nepřetvařuj se a buď nejlepší člověk, jaký můžeš být.

Pár tipů na závěr

Nikdy se nezapomínej usmívat. Neříkej o sobě vše, kluci milují tajuplné dívky. Buď sama sebou za každé situace. Kluci mají rádi dívky, které jsou osobností. Zjisti si, že není zadaný. Pokud byses snažila sbalit zadaného, není to fér. Představ si, že by to někdo udělal tobě. I když máš pocit, že se mu nelíbíš, protože nejsou žádná znamení, zjisti jestli není stydlivý. Třeba je a pak se stydí udělat jakýkoliv krok. Pokud tvoji přátelé nepatří k těm nejzralejším, radši o něm před nima nemluv. Chichotání v jeho přítomnosti není příjemné pro nikoho.

Související články

Diskuse

Jméno:
Text:
Loňský rok:
1. Anonym 08.02.2014 19:09h
Ahoj holky. :-) Hrozně se mi líbí o rok starý kluk. Chodí sem mnou na školu a má třídu hnedka vedle. Nějak o Vánočních prázdninách sme se pořád šťouchali a pak sme si začli i psát. Pak chvilku nic a teď mi začal lajkovat i každou fotku co přidám. Potkávám ho na chodbě, a někdy na mě kouká. Když jeho pohled zaregistruji, cuknu hlavou dolů a bleskově zalezu do třídy nebo rychle projdu. Jednou šel proti mě na schodech a já jsem hnedka zrychlila. Jsem asi strašně stydlivá. Nevím co s tím dělat.
2. Janča 22.03.2014 22:12h
Ahoj dneska jsem byla s jedním klukem venku šahal mi na zadek vzal mě do náruče chtěl mi dát mikinu když mi byla zima a pak mě chtěl odvést domu na kole.Volala jsem si s ním na skype a on mi řekl že chce moji sestru tak jsem stoho smutná můžeš mi prosím poradit? :( nevím zda li mě má rád a nebo si s toho dělal srandu
3. Marta 16.04.2014 15:32h
Ahoj, hrozně se mi líbí jeden kluk o rok starší než já. Jednou jsem byla s mojí kamarádkou na chodbě a on si všímal jen jí. Nevím co dělat, přestat na něj myslet nebo se o něho pokoušet dál? :)
4. anoniem 21.06.2014 09:06h
Líbí se mi jeden kluk který bydlí ve stejné vesnici jako já a chtěla bych s nim chodit :) poraďte mi prosím :)
5. Anonimkaaaaaa 25.06.2014 16:16h
Jsem už hrozně dlouho zabouchlá do jednoho kluka, ale on mě nejspíš považuje za dobrou kamarádku :( S tím už toho asi moc nenandělám, co?
6. Anonym 30.06.2014 16:33h
ahoj. jak mam sbalit sveho byvaleho strasne mi chybi :-(
7. anonim 11.07.2014 22:56h
ahoj. líbí se mi už dlouho jeden kluk a kamarádky my řekly že mě prý balí a my jsme ze stejné vesnice jsme kamarádi minulí školní rok když jsme přecházeli do jiné školy a po pár dnech jsme se začali kamarádit s jinými lidmy, všichni si mysleli že spolu chdíme, nebo jsme spolu už chodili. A já potřebuju poradit s tím že (vypadá to že se mu taky líbim) nevím kdo by měl udělat první krok a jestli já tak jak? ahoj a doufám že mi odpovíte :)
8. Anonymous 04.08.2014 23:23h
Ahoj, bydlím na vesnici a pár domů ode mě bydlí jeden kluk, který se mi fakt hodně líbí... A já bych s ním chtěla chodit a kamarádka, která se s ním před pár lety kamarádila (než se odstěhovala) mi říkala, že ji měl taky jednou rád, a že to není typ kluka, který bere holku jen když je super hezká. Tak si myslím, že by to mohlo vyjít, ale nevím, jak mu říct, že mám zájem, tak, abych nevypadala jako vtěrka... Poradíte prosím? :-)
9. Anonym 12.03.2015 06:39h
Libi se mi jeden kluk ve tride, ale s nim je to tezky, nekdy je protivnej, nekdy se semnou bavi. Kdyz on je takovej kluk prusvihar, ale je snim sranda. Ale ted je tu problem ze miluje moje kamaradka. A myslim si ze jemu se pomalu taky zacina libit. :( A ja ho strasne moc miluju, a ktomu vsemu mam dojem ze dalsim 3 kamaradkam se taky, protoze rikali ze milujou, a ted to zkosi zapirat. :'(
10. Anda 24.05.2015 20:47h
A co když se mu ja nelíbím?
11. Pepina 24.05.2015 20:51h
Obcas se muze stat, ze se kluk zajima pouze o vzhled a ne o to jaka ses uvnitr. Od takovyho kluka radim dat ruce pryc, takovy vztah by stejne netrval dlouho. Pokud chcete kluka sbalit, mel by za to stat a melby se starat vice o to jaka ses nez jak vypadas.
12. holka xd 08.12.2015 18:56h
hrozne se mi libil jeden kluk ale kamoska viki to rekla cele skole tak se mi uz kvuli ni nelibi tak se mi libi jeste jeden ale je menci nez ja tak je jeste hezkej jeden kluk a tomu se take libim ale nevim jak mu rict ze se mi take libi
13. holka xd 08.12.2015 19:01h
jeden kluk mi rek ze me miluje ale moje bff snim chodi a me se taky troch libi ccccccccccccccccccccoooooooooooooooooooooooooo mmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmm dddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaattttttttttttttttt (co mam delat)
14. : ( 08.12.2015 19:02h
tady je to na nic kdyz nikdo neodepisujete
15. Anonym 28.12.2015 20:26h
Libi se mi kluk je starsi a jsme kamaradi hodne si piseme a uz nekolikrat mi napsal ze me miluje a ja mu napsala ze ja ho taky ale chodit spolu pry nebudeme duvod neznam stve me to jak ho mam ziskat?
16. Admin 20.01.2016 16:27h
Terezko, milovat někoho nedonutíš, ani nenaučíš. Pokud je Ti Tvůj spolužák sympatický, není nic jednoduššího, než si s ním začít povídat o nějakém z jeho nebo Tvých zájmů. Často se pak stane, že se na jednom z nich shodnete a zapovídáte se víc a užijete si u toho i nějakou legraci. Zkus se o něj více zajímat, třeba jen neví, že ho máš ráda a je tak trochu stydlín. Držím Ti palce. ;-)
17. Terezka 22.01.2016 18:58h
Admine v pondeli to skusim V pondeli ti dam vedet jestli to zabralo.Dekuji ale za radu a hezky vikent.
18. Terezka 26.01.2016 18:30h
Admine,tento tyden jsem poslednive tride a proto to nejde .Snad zitra .Ahoj.
19. Terezka 28.01.2016 20:22h
Jani,tak se snim vic povidej.Ja si myslim ze te ma rad jedomsi neni jisty jestli ty ho taky.Skuz se o nej vice zajmat .Poradil mi to Admir.A treba se ho na skajpu zeptej jestly te miluje.
20. Terzka 28.01.2016 20:29h
Toto je supr stranka.Chodim sem jednou za dva tny a vzdycky se neco noveho dozvim.
21. anonym 01.02.2016 16:10h
Ahojte prosím o radu. Strašně miluju jednoho kluka, ale ho miluje i moje nej kámoška a ona o tom neví že ho miluji. A on mi psal že mě má rád. Poraďte prosím jak ho mám sbalit. Děkuji za odpověď
22. Terezka 02.02.2016 18:40h
Anonyme ,zeptej se ho jestlite miluje.A snaz aby tvoje kamaradka milovala nekoho jineho.Drzim ti palce.
23. Terka 12.02.2016 21:20h
Miluji jednoho kluka Dominika je o pět let starší mě je 12 Nejsem si jistá jestli nemá jinou Help me
24. Terka 12.02.2016 21:26h
25. Terezka 16.02.2016 18:54h
Ahoj mam takovy probrem libim se jednomu klukovi (jmeno nenapisu),mame na sebe telefon a v Patek a vcera mi napsal ze me miluje.Chodi do druhe tridy.ale ja miluji kluka od nas re tridy co mam delat aby me Tobias miloval.
26. Terezka 25.02.2016 18:43h
Tady tato stranka je na nic kdyz nikdo nedokaze poradit tak aby to zabraro.Prosim zlepsete to...
27. Evicka 09.03.2016 07:11h
Hrozne se mi líbí jeden kluk ale kdyz se snim mluvit tak me ignoruje a chce se semnou jenom libat co mam delat???
28. Terezka 18.03.2016 19:33h
Ahoj mam velky probrem miluji jednoho kluka ze tridy ale on si vsima jenom me kamaradky Vanesky ktera ale uz ma kluka .Comam delat aby jsem se zacala libit Tobiskovi mam mu to napsat na papir ze ho miluji nebo jak.Prosim o radu .
29. Terezka 18.03.2016 19:35h
Prosim pomozte so pondelka 21.brezna.
30. Terezka 18.03.2016 19:36h
prosim pomozte do pondelka 21.3 .2016
31. Terezka 30.03.2016 18:56h
Ahoj,porad ve tride po me kouka jeden kluk jmenuje se Tobias me se moc libi ale kdyz jsem mu napsala ze ho miluji napsal mi ze me nenvidi.Ale ja si myslim ze me miluje ale jak to mam poznat .Prosim pomozte.
32. anonym 07.04.2016 15:40h
Ahoj jsem zamilovaná do jednoho kluka od nás ze školy pořád na něj myslím a jednu dobu na mě byl strašně milej,ale teď už vůbec co s tím mám dělat prosím poraďte
33. Tereza 17.05.2016 18:35h
Ahoj ze tridy se mi libi jeden kluk Tobias ale on je zamilovanej do me kadaradky ta vsak ma kluka. A potom tady je jeste jeden kluk jmenuje se Danesek ,Dneska mi rekl ze se mu libim ale rekl ze jestli chci jeho ruku tak mu musim nejak pomahat :jenomze ja nevim jak .Tak mi prosim poradte jakeho mam sbalit ,a taky ktereho si mam vybrat.Dekuji za precteni a prosim poradte co nejdriv.Pokud mozno do 19.kvetna.Dekuji
34. Martas 18.05.2016 10:50h
Danesek te ma rad, tak si vsimej ho, nijak ho nebal, staci kdyz se s nim budes kamaradit. Tobiase nech kamaradce a budete vsichni stastni :)
35. Tereza 18.05.2016 15:12h
Martasovi Jenomze Pavlina uz ma kluka.A ja nevim proc nechces abych ho sbalila ,nebo porad jak mu mam pomahat.
36. Tereza 20.05.2016 18:38h
Ahoj,porad se ma me usmiva jeden osmak -jmenuje se Martin Plsek,a ve tride mi zveda propiku a vsechny veci ktere mi spadnou Tobiasek.Prosim poradtee koho si mam vybrat.protoze pak se mi libi jezte jeden kluk z nasi tridy Danecek ten ma ale holku.Prosim poradte jestli mam dat prednost :martinovi ,nebo Tobiaskovi.Prosim poradte co nejdriv .Dekuji
37. Tereza 20.05.2016 19:13h
prosim poradte
38. anonym 01.05.2017 20:15h
zamilovala jsem se do kluka se kterým jsem byla jednou venku, od té doby na něj furt myslím ale nepovedlo se mi sním jít znovu ven kvůli kamarádce... co mám dělat??
Zobrazena strana 1 z 1 celkem